V-INSTAL to firma handlowo-usługowa która kontynuuje tradycje zapoczątkowane przez firmę Instalatorstwo Sanitarne  i C.O. Zbigniew Pieńkosz.

Istniejemy na rynku od 1988 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz fachowe doradztwo  w zakresie branży sanitarnej i grzewczej.

W 2002 roku zostaliśmy autoryzowanym Partnerem, a w 2011 roku w uznaniu standardów pracy naszej firmy, koncern Viessmann uhonorował V-INSTAL licencją na prowadzenie Salonu Firmowego Viessmann.

Jako Salon Firmowy prowadzimy kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. W naszej siedzibie w Górze Kalwarii k/Warszawy, mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak w szczególności kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Wykwalifikowani doradcy handlowi służą pomocą przy doborze urządzeń i optymalnym rozwiązaniu systemów grzewczych, a doświadczone brygady instalatorskie gwarantują szybki i fachowy montaż. Gwarancja profesjonalnej obsługi serwisowej daje klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

W skład naszej oferty wchodzi także budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonywanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i instalacji odwadniających jak również wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych.